Užitková

Rubrika je určena pro inzeráty týkající se veškerých užitkových vozidel, tedy různých dodávek, nákladních aut, autobusů, přívěsných vozíků (kromě obytných karavanů), ale i zemědělských strojů, traktorů, vysokozdvižných vozíků apo.


Výběr činností

 • ověřený inzerát 24.11.2017 17:07 Pardubický kraj
  foto
  Prodám z odstaveného auta Fiat Ducato 230L r. v. 1994 - 2002, 2,5 TDI / 80kW 4X pneu Vraník M+S - 205 / 65 / R 16 C L+P brzdič přední pro chlazené kotouče 16" kola + brzd. destičky…
 • reklama


Hledání

Detaily vyhledávání
do
Odeslat

ještě jste nic nevyhledávali
nemáte uloženy žádné inzeráty ve schránce

reklama


Novinky

 • 03.11.2017

  Fotografie k inzerátům

  Žádáme inzerenty, především ty inzerující v rubrice s nabídkou sexuálních služeb, aby byli zdrženlivější ve výběru fotek, které k inzerátu připojují. Nevhodné fotky (především ty zobrazující genitálie) budeme mazat a v případě opakovaného porušování tohoto pravidla můžeme váš účet a tedy i možnost inzerce zcela zablokovat. Děkuji za pochopení a omlouváme se pohoršeným návštěvníkům našeho webu.


Náš tip

 • Kontakty u inzerátu

  V nastavení svého účtu ("můj pit - můj účet") si můžete přiřadit libovolný počet kontaktních údajů (e-maily, telefony, Skype, ICQ...). K inzerátu pak můžete přiložit 3 z nich, pokud chcete inzerovat v tištěné verzi týdeníku, jeden z vybraných kontaků musí být ověřený (aktivovaný) telefon.