Dětské oblečení

Rubrika je určena pro inzeráty týkající se oblečení pro děti (celé soubory oblečení a výbavičky, mikiny, kalhoty, dupačky, body, ponožky, boty...)


Výběr činností

 • ověřený inzerát 10.12.2017 19:59 Cena: 700 Kč Plzeňský kraj
  foto
  Nabízím krabici oblečení na miminko, vel. 0 až 6 měs. vše moderní pěkné, věci od bačkůrek po čepičky, dobírka možná
 • ověřený inzerát 27.11.2017 06:42 Pardubický kraj
  Prodám na miminko od 0-1 roku kvalitní kojenecké oblečení, prádlo, zimní ošacení, deka, oblečení je neutrální vhodné na obojí pohlaví, velká krabice 1000 kč.
 • ověřený inzerát 17.11.2017 11:54 Pardubický kraj
  Nabízím levně velmi pěknou výbavu s oblečením od 0-1 roku, univerzální barvičky, košilky, dupačky, body, trička, mikiny, tepláčky, kalhoty, kombinézy, zimní bunda, apod.
 • reklama


Hledání

Detaily vyhledávání
do
Odeslat

ještě jste nic nevyhledávali
nemáte uloženy žádné inzeráty ve schránce

reklama


Novinky

 • 03.11.2017

  Fotografie k inzerátům

  Žádáme inzerenty, především ty inzerující v rubrice s nabídkou sexuálních služeb, aby byli zdrženlivější ve výběru fotek, které k inzerátu připojují. Nevhodné fotky (především ty zobrazující genitálie) budeme mazat a v případě opakovaného porušování tohoto pravidla můžeme váš účet a tedy i možnost inzerce zcela zablokovat. Děkuji za pochopení a omlouváme se pohoršeným návštěvníkům našeho webu.


Náš tip

 • Odkazy na webové stránky

  Odkazy na webové stránky v inzerátech nepište do textu, ale uvádějte jako další kontaktní údaj (nastavíte v "můj pit - můj účet - vložit nový kontakt"). Takto vložený odkaz bude funkční.