Praní, šití, žehlení

Rubrika je určená pro inzerci elektrických spotřebičů pro čištění a úpravu oděvů, tj. praní a žehlení. (pračky, sušičky, mandly, žehličky...) a šicích strojů.


Výběr činností

 • 06.02.2018 14:05 Cena: 2800 Kč Pardubický kraj
  foto
  Prodám plně funkční rok použivanou pračku zn. Constructa A+++ na kg prádla - 1400ot/min. Pračka je plně funkční bez poškození v pěkném stavu jako NOVA, žádná plíseň, čistá, ještě…
 • 06.02.2018 14:01 Cena: 2500 Kč Pardubický kraj
  foto
  Prodám aut. pračku Bosch Maxx 4 WFC 1600 (hloubka 40 cm), plně funkční. osobní převzetí nebo doprava za poplatek. Pračka ma nové uhlíky na motoru. rozměry (VxSxH): 85x60x40 cm, Kapacita: až…
 • reklama


Hledání

Detaily vyhledávání
do
Odeslat

ještě jste nic nevyhledávali
nemáte uloženy žádné inzeráty ve schránce

reklama


Novinky

 • 03.11.2017

  Fotografie k inzerátům

  Žádáme inzerenty, především ty inzerující v rubrice s nabídkou sexuálních služeb, aby byli zdrženlivější ve výběru fotek, které k inzerátu připojují. Nevhodné fotky (především ty zobrazující genitálie) budeme mazat a v případě opakovaného porušování tohoto pravidla můžeme váš účet a tedy i možnost inzerce zcela zablokovat. Děkuji za pochopení a omlouváme se pohoršeným návštěvníkům našeho webu.


Náš tip

 • Kontakty u inzerátu

  V nastavení svého účtu ("můj pit - můj účet") si můžete přiřadit libovolný počet kontaktních údajů (e-maily, telefony, Skype, ICQ...). K inzerátu pak můžete přiložit 3 z nich, pokud chcete inzerovat v tištěné verzi týdeníku, jeden z vybraných kontaků musí být ověřený (aktivovaný) telefon.