Služby pro dům a zahradu

Rubrika je určena pro inzerci služeb pro dům a zahradu, jako jsou např. zednické, topenářské a jiné stavební práce, dále pak opravy či prodej nářadí a strojů, údržby zahrad a zeleně a další podobné činnosti.


Výběr činností

 • ověřený inzerát 08.12.2017 08:13 Cena: 0 Kč Pardubický kraj
  dobrý den. nabízím práce v bytě, domě na zahradě. malování, montáž a demontáž nábytku , stěhování, bourání - demolice, zateplování- v menším rozsahu, drobné dřevostavby, ořez a…
 • ověřený inzerát 15.02.2018 18:03 Pardubický kraj
  Autodoprava- stěhování, dovoz odvoz stavebního materiálu, nábytek, atd. Do 1000kg
 • 15.02.2018 13:52 Cena: 19000 Kč Pardubice
  foto
  Prodám tzv. NOVINOVÝ STÁNEK (stavební nebo jiná buňka pro zaměstnance a firmy, zahradní chatička v kolonii, trafika, prodejna atd. ) z důvodů ukončení prodeje. Velikost 8 m2, zateplený, …
 • reklama


Hledání

Detaily vyhledávání
do
Odeslat

ještě jste nic nevyhledávali
nemáte uloženy žádné inzeráty ve schránce

reklama


Novinky

 • 03.11.2017

  Fotografie k inzerátům

  Žádáme inzerenty, především ty inzerující v rubrice s nabídkou sexuálních služeb, aby byli zdrženlivější ve výběru fotek, které k inzerátu připojují. Nevhodné fotky (především ty zobrazující genitálie) budeme mazat a v případě opakovaného porušování tohoto pravidla můžeme váš účet a tedy i možnost inzerce zcela zablokovat. Děkuji za pochopení a omlouváme se pohoršeným návštěvníkům našeho webu.


Náš tip

 • Ověřené kontakty - plus pro Vás!

  Inzeráty na webu mají ověřené telefonní kontakty. Pokud chcete u inzerátu zveřejnit telefonní kontakt, nejprve ho musíte tzv. "aktivovat", tj. ověřit, že patří opravdu Vám. Toto ověření je třeba provést jen jednou, a to pomocí SMS zprávy, kterou ve správném tvaru zašlete na uvedené tel. číslo. Cena za SMS je Kč 7,-.

  Pokud používáte více telefonních čísel, např. pevnou linku, stačí aktivovat jen jeden kontakt a další telefonní čísla již nemusíte aktivovat a můžete je uvést zároveň s tím ověřeným.

  Ověřování kontaktů výrazně snižuje výskyt smyšlených a nepravdivých inzerátů.