Ostatní

Rubrika je určená pro inzerci veškeré ostatní elektroniky, kterou nelze přiřadit do žádné ze zbylých podrubrik. Patří sem např. meteorologické stanice, digitální budíky apod.


Výběr činností

 • ověřený inzerát 14.11.2017 18:23 Pardubický kraj
  Prodám starší, funkční, přenosnou, barevnou televizi color Oravan2,uhlopříčka 42cm. (200Kč).
 • 26.11.2017 09:15 Cena: 1300 Kč Pardubický kraj
  foto
  Nabízím Elektronku X cube ultra- - Modík je používaný, zvrchu odřený, ale jinak naprosto funkční. Je včetně atomizéru, baterií, nabíječky. Bližší info emailem.
 • ověřený inzerát 17.11.2017 15:43 Pardubice
  foto
  Prodám elektrosoučástky, tv konektory, slučovač- rozbočovač tv antény apod. Cena dohodou.
 • reklama


Hledání

Detaily vyhledávání
do
Odeslat

ještě jste nic nevyhledávali
nemáte uloženy žádné inzeráty ve schránce

reklama


Novinky

 • 03.11.2017

  Fotografie k inzerátům

  Žádáme inzerenty, především ty inzerující v rubrice s nabídkou sexuálních služeb, aby byli zdrženlivější ve výběru fotek, které k inzerátu připojují. Nevhodné fotky (především ty zobrazující genitálie) budeme mazat a v případě opakovaného porušování tohoto pravidla můžeme váš účet a tedy i možnost inzerce zcela zablokovat. Děkuji za pochopení a omlouváme se pohoršeným návštěvníkům našeho webu.


Náš tip

 • Fotoinzeráty

  Ke svému inzerátů si můžete zdarma a zcela jednoduše přidat až 5 různých fotografií. Pokud chcete nechat inzerát s fotkou i otisknout, vyberte si v průvodci podáním inzerátu v kroku "volby tisku" možnost "placené do tisku" a tam zaškrtněte položku "fotoinzerát". Příplatek za tuto grafickou úpravu je Kč 30,--