Domácí kino

Rubrika je určená pro inzerci elektroniky domácího kina (techniky týkající se především obrazu), jako jsou televize, videopřehrávače, rekordéry, satelitní přijímače a paraboly, hudební systémy domácího kina, víceprvkové repro soustavy, DVD, blue-ray přehrávače apod.


Výběr činností

 • 16.09.2017 22:21 Cena: 700 Kč Pardubice
  Prodám funkční barevnou tv zn. Elekta na dálkové ovládání, úhlopříčka 52 cm. Osobní převzetí v Pardubicích - Polabinách.
 • 16.09.2017 22:15 Cena: 900 Kč Pardubice
  Prodám funkční barevnou tv zn. Thomson black DIVA na dálkové ovládání, úhlopříčka 69 cm. Osobní převzetí v Pardubicích - Polabinách.
 • 16.09.2017 22:13 Cena: 1399 Kč Pardubice
  Prodám funkční tv Panasonic Quintrix colour model TX-29PM11P. Osobní převzetí Pardubice - Polabiny.
 • reklama


Hledání

Detaily vyhledávání
do
Odeslat

ještě jste nic nevyhledávali
nemáte uloženy žádné inzeráty ve schránce

reklama


Novinky

 • 03.11.2017

  Fotografie k inzerátům

  Žádáme inzerenty, především ty inzerující v rubrice s nabídkou sexuálních služeb, aby byli zdrženlivější ve výběru fotek, které k inzerátu připojují. Nevhodné fotky (především ty zobrazující genitálie) budeme mazat a v případě opakovaného porušování tohoto pravidla můžeme váš účet a tedy i možnost inzerce zcela zablokovat. Děkuji za pochopení a omlouváme se pohoršeným návštěvníkům našeho webu.


Náš tip

 • Adblock a zobrazení stránek

  Používáte-li doplněk prohlížeče blokující reklamu (Adblock a obdobné), může dojít k nesprávnému zobrazení inzerátů. Pokud máte problémy s korektním zobrazením informací na webu (zobrazení výpisu inzerátů, detaily inzerátu apod.), doporučujeme tyto doplňky nastavit tak, aby web www.pit.cz ignorovaly, tj. neaplikovali na něj blokování reklamy.