Hudba

Rubrika je určená pro inzerci hudebních nástrojů (kytary, piana, bicí soupravy, housle, klávesy...), hudebnin (noty, školy, stojany...), nosičů hudby (CD, LP...) a kapel (hledání zkušebny, spoluhráče...)


Výběr činností

 • ověřený inzerát 08.01.2018 21:18 Cena: 0 Kč Pardubický kraj
  foto
  Hudební skupina „TAXIS“ nabízí na špičkové úrovni živě interpretovanou muziku, repertoár (rock, pop, country, lidovka, jazz, . . . ) a zábavu, při konání firemních a soukromých…
 • ověřený inzerát 12.11.2017 17:04 Cena: 1 Kč Pardubický kraj
  foto
  Prodám mixážní zesilovač Vermona- Regent 1020. Obsahuje 2 samostatně regulovatelné vstupy, oba lze využít jak pro mikrofon, tak i pro nástroje (kytary, klávesy, atd. , popř. i jako koncový…
 • ověřený inzerát 30.01.2018 16:22 Cena: 70 Kč Pardubice
  foto
  Prodám nové pouzdro na 24 ks CD. Viz foto.
 • reklama


Hledání

Detaily vyhledávání
do
Odeslat

ještě jste nic nevyhledávali
nemáte uloženy žádné inzeráty ve schránce

reklama


Novinky

 • 03.11.2017

  Fotografie k inzerátům

  Žádáme inzerenty, především ty inzerující v rubrice s nabídkou sexuálních služeb, aby byli zdrženlivější ve výběru fotek, které k inzerátu připojují. Nevhodné fotky (především ty zobrazující genitálie) budeme mazat a v případě opakovaného porušování tohoto pravidla můžeme váš účet a tedy i možnost inzerce zcela zablokovat. Děkuji za pochopení a omlouváme se pohoršeným návštěvníkům našeho webu.


Náš tip

 • Jen aktuální inzeráty

  U každého inzerátu je barevně odlišené jeho stáří, tj. doba, po kterou je zobrazován na webu. Zeleně jsou označené nejnovější inzeráty, oranžově týden staré a červeně pak ty starší jednoho týdne. Po třech týdnech přestane být inzerát zobrazován, pokud ho uživatel neobnoví. To zaručí, že na webu jsou pouze inzeráty aktuální.