Kurzy, vzdělávání

Rubrika je určena pro inzeráty týkající se kurzů a vzdělávání, tj. např. pořádání kurzů, doučování dětí i dospělých, vzdělávácí aktivity apod.


Výběr činností

 • 18.08.2016 09:59 Cena: 0 Kč Pardubický kraj
  foto
  Nabízím kurzy Microsoft Office - Excel, Word, PowerPoint, Outlook pro jednotlivce, dvojice i firmy v Pardubicích a dalších městech ve verzích 2016, 2013, 2010. Udělejte radost svým blízkým…
 • ověřený inzerát 27.11.2017 17:22 Pardubický kraj
  Doučuji žáky 1. stupně ZŠ (všechny předměty), žáky 2.stupně Čj a Rj, zároveň žáky s poruchami učení. Jsem speciální pedgog s dlouholetou praxí.
 • 25.11.2017 15:37 Pardubice
  hledáme zdatného studenta francouzštiny pro pravidelnou výuku v Pardubicich, cílovou skupinou jsou zdravotně postižení
 • reklama


Hledání

Detaily vyhledávání
do
Odeslat

ještě jste nic nevyhledávali
nemáte uloženy žádné inzeráty ve schránce

reklama


Novinky

 • 03.11.2017

  Fotografie k inzerátům

  Žádáme inzerenty, především ty inzerující v rubrice s nabídkou sexuálních služeb, aby byli zdrženlivější ve výběru fotek, které k inzerátu připojují. Nevhodné fotky (především ty zobrazující genitálie) budeme mazat a v případě opakovaného porušování tohoto pravidla můžeme váš účet a tedy i možnost inzerce zcela zablokovat. Děkuji za pochopení a omlouváme se pohoršeným návštěvníkům našeho webu.


Náš tip

 • Zvýhodněte si inzerát ve výpisu

  Chcete-li, aby byl Váš inzerát stále na prvních pozicích ve výpisu inzerátů, můžete nechat zvýhodnit jeho umístění, to uděláte tak, že v detailech inzerátu kliknete na příslušnou ikonu (ceny: SMS za Kč 30, nebo PaySec převodem za Kč 20). Každý inzerát má přiřazené datum, podle kterého je ve výpisu řazen (hodnota je uvedena v detailech inzerátu). Každým zvýhodněním se tato hodnota posunuje o 5 dní.