Motocykly

Rubrika je určena pro inzeráty týkající se motocyklů, skútrů, ale i čtyřkolek, sněžných skútrů apod. včetně náhradních dílů a příslušenství.


Výběr činností

 • ověřený inzerát 09.11.2017 11:38 Cena: 79000 Kč Pardubický kraj
  foto
  BMW K 1200. RV 2002. Motorově naprosto v pořádku. Najeto 85.000 km. Součástí kupní ceny jsou i dva originální přídavné cestovní boční kufry (nejsou na fotce). K motocyklu je i…
 • ověřený inzerát 16.07.2015 14:07 Chrudim
  foto
  Vyplétám a centruji veškeré moto kola, co mají dráty. Rovnám i ráfky. Pro více info volejte. Jsem na Chrudimsku.
 • 19.11.2017 12:43 Pardubický kraj
  foto
  Pionýr JAWA 50, bez TP, pojízdný, druhý nepojízdný na ND. Cena dohodou
 • reklama


Hledání

Detaily vyhledávání
do
Odeslat

ještě jste nic nevyhledávali
nemáte uloženy žádné inzeráty ve schránce

reklama


Novinky

 • 03.11.2017

  Fotografie k inzerátům

  Žádáme inzerenty, především ty inzerující v rubrice s nabídkou sexuálních služeb, aby byli zdrženlivější ve výběru fotek, které k inzerátu připojují. Nevhodné fotky (především ty zobrazující genitálie) budeme mazat a v případě opakovaného porušování tohoto pravidla můžeme váš účet a tedy i možnost inzerce zcela zablokovat. Děkuji za pochopení a omlouváme se pohoršeným návštěvníkům našeho webu.


Náš tip

 • Ověřené kontakty - plus pro Vás!

  Inzeráty na webu mají ověřené telefonní kontakty. Pokud chcete u inzerátu zveřejnit telefonní kontakt, nejprve ho musíte tzv. "aktivovat", tj. ověřit, že patří opravdu Vám. Toto ověření je třeba provést jen jednou, a to pomocí SMS zprávy, kterou ve správném tvaru zašlete na uvedené tel. číslo. Cena za SMS je Kč 7,-.

  Pokud používáte více telefonních čísel, např. pevnou linku, stačí aktivovat jen jeden kontakt a další telefonní čísla již nemusíte aktivovat a můžete je uvést zároveň s tím ověřeným.

  Ověřování kontaktů výrazně snižuje výskyt smyšlených a nepravdivých inzerátů.