Domy

Rubrika je určena pro inzeráty týkající se celých domů (rodinné domy, hospodářské stavení, vily...). Pro objekty určené k rekreaci (chaty, chalupy...) je určena zvláštní podrubrika Rekreace.


Výběr činností

 • 19.02.2018 11:06 Cena: 4000 Kč Pardubický kraj
  foto
  Nabízíme k podnájmu neprůchozí pokoj v rodinném domě 5 km od Pardubic. Koupelna a kuchyňská linka po rekonstrukci. K dispozici vybavený pokoj ( bez postele ), kuchyň, lednice, pračka, TV, …
 • 13.02.2018 10:17 Cena: 7500 Kč Pardubický kraj
  Nabízíme pro pracující pár 1+1 s balkonem a zahradou v RD Rybitví, kompletně zařízené. Nájem včetně energií 7500,- Kč. Kauce + provize RK.
 • 11.02.2018 19:06 Pardubický kraj
  Rodinný dům 1+1 v Uhersku. Stodola + přístřešek na auto. Dokončuje se rekonstrukce. Perfektní spojení do Pardubic. Kompletně zařízené. Po dohodě velmi nízká cena. Tel: [kontakt byl z textu odstraněn]
 • reklama


Hledání

Detaily vyhledávání
do
-
-
-
Odeslat

ještě jste nic nevyhledávali
nemáte uloženy žádné inzeráty ve schránce

reklama


Novinky

 • 03.11.2017

  Fotografie k inzerátům

  Žádáme inzerenty, především ty inzerující v rubrice s nabídkou sexuálních služeb, aby byli zdrženlivější ve výběru fotek, které k inzerátu připojují. Nevhodné fotky (především ty zobrazující genitálie) budeme mazat a v případě opakovaného porušování tohoto pravidla můžeme váš účet a tedy i možnost inzerce zcela zablokovat. Děkuji za pochopení a omlouváme se pohoršeným návštěvníkům našeho webu.


Náš tip

 • Placené rubriky

  Některé rubriky jsou označené jako placené, tj. pokud si do některé z nich chcete podat inzerát, jeho otištění je zpoplatněné. Inzerce pouze na webu je ale téměř vždy zdarma! To, kde bude inzerát otištěn si určíte sami v kroku "volby tisku" v průvodci podáním inzerátu. Inzerce na webu je zpoplatněna jen v případě většího množství inzerátů vložených do jedné rubriky.