Oznámení a vzkazy

Rubrika je určena pro inzeráty týkající různých se oznámení a vzkazů (školní a jiné srazy, ztráty a nálezy...).


Výběr činností

 • 06.12.2017 16:56 Pardubický kraj
  ON -LINE odhad nemovitosti ZDARMA, prodáváte nebo, chystáte prodej Vaši nemovitosti?kvalifikovaně určím reálnou prodejní cenu nemovitosti na základě znalosti trhu.
 • ověřený inzerát 07.10.2015 12:25 Pardubický kraj
  foto
  Vlastník nemovitosti v Pardubicích nechá zapsat: fyzické osobě trvalé bydliště za 300, - Kč měsíčně resp.3600, - Kč ročně, sídlo podnikání fyzické osobě za 300, - Kč měsíčně, resp…
 • 06.05.2015 17:38 Cena: 0 Kč Pardubický kraj
  Zjistěte, co se děje ve vašem okolí! www.mojenapoveda.cz , www.myprompter.com
 • reklama


Hledání

Detaily vyhledávání
do
Odeslat

ještě jste nic nevyhledávali
nemáte uloženy žádné inzeráty ve schránce

reklama


Novinky

 • 03.11.2017

  Fotografie k inzerátům

  Žádáme inzerenty, především ty inzerující v rubrice s nabídkou sexuálních služeb, aby byli zdrženlivější ve výběru fotek, které k inzerátu připojují. Nevhodné fotky (především ty zobrazující genitálie) budeme mazat a v případě opakovaného porušování tohoto pravidla můžeme váš účet a tedy i možnost inzerce zcela zablokovat. Děkuji za pochopení a omlouváme se pohoršeným návštěvníkům našeho webu.


Náš tip

 • Placené rubriky

  Některé rubriky jsou označené jako placené, tj. pokud si do některé z nich chcete podat inzerát, jeho otištění je zpoplatněné. Inzerce pouze na webu je ale téměř vždy zdarma! To, kde bude inzerát otištěn si určíte sami v kroku "volby tisku" v průvodci podáním inzerátu. Inzerce na webu je zpoplatněna jen v případě většího množství inzerátů vložených do jedné rubriky.