Ostatní

Rubrika s inzeráty z oblasti ostatních služeb, které nejsou uvedeny u příslušných rubrik (auta, dům a zahrada, nemovitosti, zvířata), tj. např. advokáti, soudní znalci apod.


Výběr činností

 • ověřený inzerát 18.02.2018 19:57 Cena: 0 Kč Pardubický kraj
  foto
  Masáže vysoké kvality pro hlubokou relaxaci, masáž proti celulitidě a formování postavy, celostní léčivé masáže, léčení jizev, detoxikační medová. www.pecujosebe.eu
 • 25.01.2018 12:48 Cena: 40000 Kč Pardubický kraj
  foto
  Úvěry, krátká doba, rozumné úroky. Velke procento schvaleni. Pro duchodce, zamestnane, OSVČ, zeny na MD. Do 20tis se nedoklada prijem. Moznost vyrizeni po emailu, pres telefon. Velké slevy při…
 • 11.02.2018 10:23 Pardubický kraj
  Zpracování daňové evidence, účetnictví, vyúčtování daní , přehledy na OSSZ a ZP. DPH, KH a ostatní daně.
 • reklama


Hledání

Detaily vyhledávání
do
Odeslat

ještě jste nic nevyhledávali
nemáte uloženy žádné inzeráty ve schránce

reklama


Novinky

 • 03.11.2017

  Fotografie k inzerátům

  Žádáme inzerenty, především ty inzerující v rubrice s nabídkou sexuálních služeb, aby byli zdrženlivější ve výběru fotek, které k inzerátu připojují. Nevhodné fotky (především ty zobrazující genitálie) budeme mazat a v případě opakovaného porušování tohoto pravidla můžeme váš účet a tedy i možnost inzerce zcela zablokovat. Děkuji za pochopení a omlouváme se pohoršeným návštěvníkům našeho webu.


Náš tip

 • Placené rubriky

  Některé rubriky jsou označené jako placené, tj. pokud si do některé z nich chcete podat inzerát, jeho otištění je zpoplatněné. Inzerce pouze na webu je ale téměř vždy zdarma! To, kde bude inzerát otištěn si určíte sami v kroku "volby tisku" v průvodci podáním inzerátu. Inzerce na webu je zpoplatněna jen v případě většího množství inzerátů vložených do jedné rubriky.