Masáže, péče o tělo

Rubrika je určena pro inzerci služeb masáží a péče o tělo (masáže, relaxace, manikúra, pedikúra, akupunktura, kosmetické služby...).


Výběr činností

 • ověřený inzerát 03.03.2018 19:32 Pardubice
  foto
  Horské slunce SIRIUS- TOP stav. Kompletní včetně návodu, šňůry. Plně funkční. Možno osobní odběr v Pardubicích. Ráda předvedu.
 • 10.06.2017 21:45 Cena: 0 Kč Pardubický kraj
  ,, UČTE SE ZNÁTI VODU ,KTERÁ LÉČÍ ,, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Voda je léčebný prostředek pro uzdravení každé nemoci . S jejími…
 • ověřený inzerát 17.01.2018 08:26 Pardubice
  foto
  Prodám: Stojan na prezentaci parfémů Yodeyma Paris, dámské a pánské vůně viz foto. Cena dohodou.
 • ověřený inzerát 08.04.2018 19:34 Cena: 0 Kč Pardubický kraj
  foto
  Poctivé klasické a relaxační masáže v klidné části Pardubic. Masáže pro ženy, proti celulitidě a formování postavy, detoxikační medová, antistresová masáž hlavy a obličeje.
 • reklama


Hledání

Detaily vyhledávání
do
Odeslat

ještě jste nic nevyhledávali
nemáte uloženy žádné inzeráty ve schránce

reklama


Novinky

 • 11.04.2018

  Ukončení provozu

  Vážení inzerenti. Ke dni 24. května 2018 bude z důvodu zavedení nařízení GDPR ukončen provoz webu www.pit.cz. Děkujeme všem za dlouholetou podporu.

  Redakce


Náš tip

 • Jen aktuální inzeráty

  U každého inzerátu je barevně odlišené jeho stáří, tj. doba, po kterou je zobrazován na webu. Zeleně jsou označené nejnovější inzeráty, oranžově týden staré a červeně pak ty starší jednoho týdne. Po třech týdnech přestane být inzerát zobrazován, pokud ho uživatel neobnoví. To zaručí, že na webu jsou pouze inzeráty aktuální.