Zdravotnické přístroje, léčivo

Rubrika je určena pro inzerci různých zdravotnických přístrojů, pomůcek a léčiv (měřiče tlaku, berle, naslouchátka, léky...)


Výběr činností

 • 20.07.2017 23:02 Pardubický kraj
  NABÍDKA - bylinné produkt y (léčivo) Z PŘÍRODNÍCH PRODUKTÚ - (léčivé byliny ) na choroby . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . RAKOVINNÉ A ZHOUBNÉ I NEZHOUBNÉ METASTÁZY …
 • 09.02.2018 14:11 Pardubický kraj
  foto
  PRODÁM NEPOUŽÍVANÝ GLUKOMETR CONTOUR TS
 • 08.02.2018 13:32 Cena: 100 Kč Pardubický kraj
  foto
  Prodám na 1 měsíc anikoncepci Ebelya za 100,- Kč.
 • reklama


Hledání

Detaily vyhledávání
do
Odeslat

ještě jste nic nevyhledávali
nemáte uloženy žádné inzeráty ve schránce

reklama


Novinky

 • 03.11.2017

  Fotografie k inzerátům

  Žádáme inzerenty, především ty inzerující v rubrice s nabídkou sexuálních služeb, aby byli zdrženlivější ve výběru fotek, které k inzerátu připojují. Nevhodné fotky (především ty zobrazující genitálie) budeme mazat a v případě opakovaného porušování tohoto pravidla můžeme váš účet a tedy i možnost inzerce zcela zablokovat. Děkuji za pochopení a omlouváme se pohoršeným návštěvníkům našeho webu.


Náš tip

 • Adblock a zobrazení stránek

  Používáte-li doplněk prohlížeče blokující reklamu (Adblock a obdobné), může dojít k nesprávnému zobrazení inzerátů. Pokud máte problémy s korektním zobrazením informací na webu (zobrazení výpisu inzerátů, detaily inzerátu apod.), doporučujeme tyto doplňky nastavit tak, aby web www.pit.cz ignorovaly, tj. neaplikovali na něj blokování reklamy.