Zdravotnické přístroje, léčivo

Rubrika je určena pro inzerci různých zdravotnických přístrojů, pomůcek a léčiv (měřiče tlaku, berle, naslouchátka, léky...)


Výběr činností

 • 20.07.2017 23:02 Pardubický kraj
  NABÍDKA - bylinné produkt y (léčivo) Z PŘÍRODNÍCH PRODUKTÚ - (léčivé byliny ) na choroby . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . RAKOVINNÉ A ZHOUBNÉ I NEZHOUBNÉ METASTÁZY …
 • ověřený inzerát 10.11.2017 08:11 Pardubice
  foto
  Horské sluníčko- slunce SIRIUS. Top stav. Dobrý pomocník pro Vaše zdraví. Vhodný na lupenku a jiné kožní nemoci. Výborné na zastydlou rýmu. Hodící se i na dezinfekci místností pro…
 • reklama


Hledání

Detaily vyhledávání
do
Odeslat

ještě jste nic nevyhledávali
nemáte uloženy žádné inzeráty ve schránce

reklama


Novinky

 • 03.11.2017

  Fotografie k inzerátům

  Žádáme inzerenty, především ty inzerující v rubrice s nabídkou sexuálních služeb, aby byli zdrženlivější ve výběru fotek, které k inzerátu připojují. Nevhodné fotky (především ty zobrazující genitálie) budeme mazat a v případě opakovaného porušování tohoto pravidla můžeme váš účet a tedy i možnost inzerce zcela zablokovat. Děkuji za pochopení a omlouváme se pohoršeným návštěvníkům našeho webu.


Náš tip

 • Kontakty u inzerátu

  V nastavení svého účtu ("můj pit - můj účet") si můžete přiřadit libovolný počet kontaktních údajů (e-maily, telefony, Skype, ICQ...). K inzerátu pak můžete přiložit 3 z nich, pokud chcete inzerovat v tištěné verzi týdeníku, jeden z vybraných kontaků musí být ověřený (aktivovaný) telefon.