Zdravotnické přístroje, léčivo

Rubrika je určena pro inzerci různých zdravotnických přístrojů, pomůcek a léčiv (měřiče tlaku, berle, naslouchátka, léky...)


Výběr činností

 • 20.07.2017 23:02 Pardubický kraj
  NABÍDKA - bylinné produkt y (léčivo) Z PŘÍRODNÍCH PRODUKTÚ - (léčivé byliny ) na choroby . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . RAKOVINNÉ A ZHOUBNÉ I NEZHOUBNÉ METASTÁZY …
 • 02.04.2018 18:58 Cena: 1000 Kč Pardubický kraj
  foto
  Prodám certifikovaný zdravotnický tlakoměr pro měření krevního tlaku. Plně funkční, nevhodný dárek. Cena 1000 Kč, odběr Holice, případně zašlu poštou.
 • reklama


Hledání

Detaily vyhledávání
do
Odeslat

ještě jste nic nevyhledávali
nemáte uloženy žádné inzeráty ve schránce

reklama


Novinky

 • 11.04.2018

  Ukončení provozu

  Vážení inzerenti. Ke dni 24. května 2018 bude z důvodu zavedení nařízení GDPR ukončen provoz webu www.pit.cz. Děkujeme všem za dlouholetou podporu.

  Redakce


Náš tip

 • Placené rubriky

  Některé rubriky jsou označené jako placené, tj. pokud si do některé z nich chcete podat inzerát, jeho otištění je zpoplatněné. Inzerce pouze na webu je ale téměř vždy zdarma! To, kde bude inzerát otištěn si určíte sami v kroku "volby tisku" v průvodci podáním inzerátu. Inzerce na webu je zpoplatněna jen v případě většího množství inzerátů vložených do jedné rubriky.