Hospodářská

Rubrika je určena pro inzeráty týkající se hospodářských zvířat (kozy, prasata, králíci, slepice, ovce, kuřata, krůty...)


Výběr činností

 • 07.12.2017 23:59 Cena: 2 Kč Pardubický kraj
  foto
  suché pečivo: bílé a celozrnné. . . . . . . . . . . . . . . . . . pytel . . . . . . . . . . . . . . 80 Kč chleba 2 - 5 Kč ks dle velikosti. Z mých přebytku.
 • ověřený inzerát 28.11.2017 00:20 Pardubický kraj
  Holandský zakrslý kozel, 3 letý, odrohovaný, barevný. Daruji Tel- . [kontakt byl z textu odstraněn] Seč
 • 25.11.2017 12:25 Cena: 2 Kč Pardubický kraj
  foto
  Suché pečivo a chleba. Pytel pečiva . . . . . . . . . . . . . . . . 80 Kč chleba dle velikosti 2- 5 Kč ks Z mých přebytku.
 • reklama


Hledání

Detaily vyhledávání
do
Odeslat

ještě jste nic nevyhledávali
nemáte uloženy žádné inzeráty ve schránce

reklama


Novinky

 • 03.11.2017

  Fotografie k inzerátům

  Žádáme inzerenty, především ty inzerující v rubrice s nabídkou sexuálních služeb, aby byli zdrženlivější ve výběru fotek, které k inzerátu připojují. Nevhodné fotky (především ty zobrazující genitálie) budeme mazat a v případě opakovaného porušování tohoto pravidla můžeme váš účet a tedy i možnost inzerce zcela zablokovat. Děkuji za pochopení a omlouváme se pohoršeným návštěvníkům našeho webu.


Náš tip

 • Placené rubriky

  Některé rubriky jsou označené jako placené, tj. pokud si do některé z nich chcete podat inzerát, jeho otištění je zpoplatněné. Inzerce pouze na webu je ale téměř vždy zdarma! To, kde bude inzerát otištěn si určíte sami v kroku "volby tisku" v průvodci podáním inzerátu. Inzerce na webu je zpoplatněna jen v případě většího množství inzerátů vložených do jedné rubriky.