Proč se registrovat?

Registrace je tu především pro Vaše pohodlí.

Jednak Vám umožní se k inzerátu vracet, upravovat jeho parametry (např. cenu), po určité době ho obnovovat, umožní Vám podat si inzerátů víc a mít o všech přehled. Registrovaný uživatel může přímo reagovat na inzeráty z webu prostřednictvím odpovědního formuláře (není nutné zveřejnit svůj telefon ani email) a domluvit se přímo s ostatními uživateli.

Na druhé straně registrací snížíme nebo zcela eliminujeme spam a smyšlené inzeráty a celý web se tím stane přehlednější a pro Vás -- jeho návštěvníky užitečnější.

Při registraci doporučujeme vyplnit všechna pole, usnadní nám to vyhledání Vašeho účtu v databázi u přispěje k rychlejšímu řešení případných pozdějších problémů s Vaším účtem (změna přihlašovacího e-mailu, nezdařená aktivace telefonních čísel apod.).

Kvůli častému zneužívání cizích emailů a telefonních čísel pro inzerci jsme se rozhodli pro ověřování těchto údajů. Po registraci (zadání registračních údajů) Vám bude na zadaný e-mail je doručena zpráva s aktivačním řetězcem, na který stačí kliknout a účet můžete začít používat. Po přihlášení doporučujeme přidat ve části "můj pit - můj účet" další kontaktní údaje (telefon, e-mail apod.)

 

Data zadaná při registraci nejsou využívána k žádnému jinému účelu než pro registraci samotnou, nebudeme Vám posílat žádné nabídky ani dávat Vaše údaje k dispozici třetím osobám.Novinky

 • 11.04.2018

  Ukončení provozu

  Vážení inzerenti. Ke dni 24. května 2018 bude z důvodu zavedení nařízení GDPR ukončen provoz webu www.pit.cz. Děkujeme všem za dlouholetou podporu.

  Redakce

 • 03.11.2017

  Fotografie k inzerátům

  Žádáme inzerenty, především ty inzerující v rubrice s nabídkou sexuálních služeb, aby byli zdrženlivější ve výběru fotek, které k inzerátu připojují. Nevhodné fotky (především ty zobrazující genitálie) budeme mazat a v případě opakovaného porušování tohoto pravidla můžeme váš účet a tedy i možnost inzerce zcela zablokovat. Děkuji za pochopení a omlouváme se pohoršeným návštěvníkům našeho webu.

 • 07.04.2013

  Delší texty u inzerátů

  Nově máte možnost napsat inzerát až 1000 znaků dlouhý, současný limit 250 znaků jsme změnili.

 • 04.04.2013

  Kontaktní telefon

  Kontaktní telefonní číslo 776 748 776 bylo zrušeno, kontaktujte nás prosím jen prostřednictvím e-mailu na pit@pit.cz

 • 27.12.2011

  Změny na www.pit.cz

  Dnes došlo na webu k několika úpravám souvisejícím s ukončením vydávání tištěné verze týdeníku. Předně tedy došlo k odstranění vazeb na tištěnou verzi.

  Mezi novinkami při podávání inzerátu je například možnost automatické registrace (inzerát lze podat bez registrace, po vložení inzerátu systém automaticky zašle údaje pro pozdější přihlášení), další výraznou novinkou  je odstranění nutnosti použít u inezrátu ověřený kontakt, přibyla informace o tom, zda je kontakt ověřený či nikoliv, u prohlížení jsou nově informace o počtu zobrazení daného inzerátu a několik dalších změn.

 • 23.02.2011

  Otevírací doba ve středu

  Od 22. února dochází ke změně provozní doby v redakci. Ve středu je otevřeno pouze do 16:15 h (dříve do 17 h).

 • 01.09.2010

  Bezplatná inzerce - nemovitostí

  Od září zavádíme limit na počet bezplatně podaných inzerátů do rubriky nemovitosti. Zdarma lze podat 2 inzeráty, každý další je zpoplatněn (jednorázově Kč 20).

  Realitním kancelářím a ostatním zájemcům o inzerci většího množství inzerátů nabízíme výhodné měsíční tarify -- inzerce již od Kč 7,50 za jeden inzerát na měsíc. V případě zájmu kontaktujte redakci - tel 776 748 776, e-mail pit@pit.cz.

  V případě, že máte podáno více (stejných) inzerátů, stačí ty starší smazat a budete si moci inzerát podat znovu v rámci daného limitu (nebo můžete inzerátu po uplynutí 14 dní prodloužit dobu zobrazení na webu).

 • 16.08.2010

  Doba zobrazení inzerátu

  Doba zobrazení inzerátu na webu je nově 30 dní od podání (místo dosavadních 21).

 • 15.02.2010

  Přidali jsme další parametry k inzerátům

  K inzerátům v rubrice 11 04 - Děti - oblečení, jsme pro větší přehlednost a lepší filtrování přidali parametr "pro koho", který určuje, zda je oblečení určené pro kluky, holky nebo nerozhoduje.

 • 04.02.2010

  Nové parametry u rubriky nemovitostí

  K inzerátům v rubrice nemovitosti jsme přidali další parametry, podle kterých lze v inzerátech lépe vyhledávat a přesněji filtrovat výpis.

  U podrubriky "Domy" je to parametr "Garáž" (ano/ne), u podrubriky "Byty, místnosti" parametr "Balkon / Lodžie" (ano/ne).

Celkem záznamů: 11
|< první stránka 12 další >> poslední stránka >|